Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Jak nakupovat

Protože víme, že Váš čas je důležitý, zde je pár tipů jak u nás nakoupit co nejrychleji a nejpohodlněji. Pokud i tak budete mít stále dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu: info@nickynellow.cz 

1. Videotutoriál

V tomto krátkém videu vás provedeme nákupem v našem e-shopu. 

 

2. Nejčastější otázky 

Kliknutím ZDE vás přesměrujeme k odpovědím na vaše nejčastější otázky.

 

3. Jak si vybrat tréninkový pán?

Tréninkové plány, které bych doporučila úplným začátečníkům jsou tréninkové plány
KOMPLET 1 , ty obsahují plán ZADEK A NOHY , BŘICHO + součástí je ukázkový jídelníček , tyto plány si můžeš zakoupit i samostatně. K e-booku budeš potřebovat : podložku na cvičení , resistand band - guma a zátěže na nohy (nastavitelné závaží na kotník).

52-2_plany-1-komplet--8tydenni-treninkove-plany--bricho-zadek-a-nohy-jidelnicek-zdarma-1 (1)

dále navazující plány jsou

KOMPLET 2 , ty doporučuji pro ty, kteří odjeli tréninkový plán KOMPLET 1, jsou totiž navazující , nebo již mají nějaké zkušenosti se cvičením. Obsahují plán ZADEK A NOHY + BŘICHO . Součástí je nový jídelníček . Je zde těžší provedení cviků než v KOMPLET 1. K e-booku budeš potřebovat: Láhve naplněné vodou, které slouží jako zátěž (ty můžeš nahradit jednoručkami) , ponožky - které slouží jako dopomoc při klouzání na podlaze, aby se cvik lépe prováděl , resistand band - odporová guma a zátěže na nohy (nastavitelné závaží na kotník).

61_plany-2-komplet--8tydenni-treninkove-plany--bricho-zadek-a-nohy-jidelnicek-zdarma (1)

Pro pokročilé doporučuji
FULL BODY plan, který je určený pro pokročilé , novinkou je že je plán sestaven na celé tělo. Nově jsou přidány i cviky na ruce. Obsahuje ukázkový jídelníček s fitness recepty. Novinkou v tomto tréninkovém plánu jsou rozcvičky, které v tréninkových plánech KOMPLET 1 a KOMPLET 2 nebyly. Tréninkový plán je krásně graficky zpracován. K e-booku budeš potřebovat: Resistand band - odporová guma, dumbell - jednoručka , plate - kotouč, kettlebell, chair - židle, rope - švihadlo.

68_pbltkd1 (2) (1)

Nejtěžší plán je
FUNKČNÍ FITNESS NA DOMA, tento plán doporučuji pokročilým, kteří už cvičit umí. Je to plán na celé tělo. Navíc obsahuje každý první cvičící den v týdnu i dlouhá videa se mnou, podle kterých si můžeš zacvičit. Tento plán je sestaven formou WORKOUTU pro každý den. Součástí je ukázkový jídelníček s fitness recepty. K e-booku budeš potřebovat: podložku na cvičení, předmět - zatížený batoh, dumbell, kettlebell, PVC tyč nebo jiny svislý předmět, švihadlo.

75_all-apple (1) 

 

navigation-in menu