Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Recenze

Zde jsem si pro Vás připravila seznam recenzí od mých klientek, které se sice z různých důvodů nemohly nebo nechtěly podělit přímo o svou  celou fotografickou proměnu, nicméně mé tréninkové plány se jim líbily, bavily je a pomohly jim ke zlepšení fyzičky a zpevnění postaviček. Rezence, přezdívky a fotečky jsou z instagramu :-)

 b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7Tyto a mnoho dalších recenzí najdeš také na mém facebooku

 

POMELOCHA

Už jsem ve 4 týdnu cvičení a jsem strašně ráda, že jsem do toho šla. Mam dvě kila dolů, ale hlavně vidím, že to cvičení má konečně účinek a nejen já. Postava se pomalu, ale jistě zpevňuje a cítím se mnohem líp. Dokonce jsem šla do obchodu a sedí mi velikost šortek 36, předtím jsem nosila 38 – 40 a trička už nakupuji jenom S. Předtím jsem cvičila pravidelně břicho, ale díky tvým plánům je to mnohem účinnější a ty cviky na zadek jsou opravdu makačka. DOPORUČUJI!

 

Vendul_ka

Ahoj, tvůj plán jedu už podruhé, protože je hrozně návykový a zábavný. Nikdy mi žádné cvičení nevydrželo a už vůbec ne doma a teď vidím výsledky na bříšku a i zadek mi konečně narostl. Jsou super, krásně zpracované a hlavně ty a tvé příspěvky jsou velká motivace.

 

Lea_tomeckova

Podle cvičení s Niky jsem cvičila asi 2 měsíce a opravdu mě to bavilo. Dokonce jsem si vždy našla čas po práci a doma cvičila. Měla jsem stáhnuté příručky i v telefonu, tak bylo snadné cvičit i ve fitku. Určitě doporučuji. Cviky, které jsou v příručce provádím dodnes. Skvělá inspirace pro všechny, co mají méně času, avšak chtějí cvičit.

 

1nikuska1

Plány byl ze začátku strašně náročné, protože fyzička nebyla žádná. Nemohla jsem se druhý den kolikrát zvednout z postele. Oceňuji hlavně jídelníčky, protože jsem nevěděla co a jak jíst, takže za mě velké plus.

 

Sonaondraskova

Plány sú super, sice prvé nohy čo boli, tak som si myslela, že na to kašlem aké som mala vypínaky po druhej sérii, ale je to o zvyku. Teraz to ide ľahšie a ľahšie.

 

Maakyna

Moc ti děkuji za plán a jídelníček, oboje jsem dodržovala. Jídlo bylo sice horší, ale cvičení super. Ze začátku náročné, ale během týdne jsem si na pohyb zvykla a cvičilo se dobře a zátěž jsem postupně zvyšovala. Moc hezky vypracovaný, jak jídelníček, tak plán s videi. Chtěla jsem zpevnit postavu a účel splněn. Moc děkuji.

 

Jirinkaa

Nikčo, cvičím tvoje plány sice zatím jen 3 týdny, ale už teď si je nemůžu vynachválit. Myslela jsem si, že se nikdy nemůžu donutit cvičit doma, ale s tvým plánem to jde snadno. Všechny cviky jsou srozumitelně napsané, a pokud i tak něčemu nerozumím, stačí jednoduše zapnout krátké video se cvikem a je to. Prostě dokonalost. Cvičení se pro mě stalo takovou denní závislostí, díky tobě už teď se nemůžu dočkat a těším se na změnu za 8 týdnu.

 

Markeet.a

Když jsem se poprvé podívala na plány, tak jsem si říkala, že to je hrozně lehké a nechápala jsem, jak to muže fungovat. Ale realita po prvním dni byla úplně jiná. Rozhodně doporučuji.

 

Terezahadlikova

Ahoj Nicky, nevím kde začít. Asi snad že díky Instagramu jsem tě čirou náhodou našla. Jsem lenoch a do posilovny se mi chodit nechtělo, takže je fajn, že s tvými plány můžu cvičit doma. Máš to suprově sestavený a s těmi videí je to skvělý. Takže všem to doporučuji a neváhejte Nicky oslovit.

 

Lucbob

Jedu už druhé kolo Nikčiného plánu a nemůžu si ho vynachválit! Cvičím, kdy potřebuji, nejsem ničím vázána a díky tomu, že si ho můžete stáhnout do mobilu, jej můžete mít při sobě i na cestách. Obtížnost si také můžete víceméně upravit tak, jak Vám to vyhovuje. Za mě určitě 10/10!

 

Mischell_20

Jsou to přesně 4 týdny, kdy jsem začala znovu cvičit podle plánů od „nickynellow“. Inspiroval mě i jídelníček. Změny za tak krátkou dobu jsou viditelné a jsem moc šťastná, že jsem se na tebe obrátila. Cítím se lépe, vypadám lépe a jen díky tobě. Teď už si to bez cvičení nedokážu představit.

 

Adel_kneblova

Plán je úžasný, hned po prvním dnu jsem byla úplně mrtvá! Všechno je krásně přehledné a vysvětlené! Určitě i úplní začátečníci se nemusí bát do téhle 8 týdenní výzvy jít! Niky je strašně hodná a vždy se vším pomůže!

 

Veruopo

Tréninkové plány od tebe jsou skvěle. Po každém cvičení jsem měla skvělý pocit a plánuju si je ještě zacvičit (teď kvůli maturitě nebyl čas). Zvedl se mi zadek, zmenšilo bříško a celkové jsem byla celá víc zpevněna. Hodně si toho všímali i lidé kolem.

 

Veruopo

Čauky Niky. K Tvým plánům jen tolik: jsou naprosto boží. Ani trochu nelituji investice, kterou jsem do nich vložila. Přesně tohle jsem potřebovala. Cvičení na doma, perfektně vysvětlené a jasný plán toho co a jak dělat. Baví mě to a to dokonce tolik, že si to dám někdy dvakrát denně nebo se závažím. Konečně mám pořádnou motivaci a chuť do cvičení, moc ti za to děkuji. Teď už chybí jen, aby se dostavily výsledky. Věřím, že to bude brzy i díky dobře nastavené psychice, že cvičit chci a ne proto, že musím.

 

dianedi23

Cvičení podle Nicky vřele doporučuji, od prvních dnů pocítíte značné změny a pocity jsou super. Protože bolest a bolest je rozdíl a tahle bolest je ta pozitivní, ta, co vás denně nakopne a co může být vaší motivací pro další dny a odpověď na všechny otázky „proč“ právě toto cvičit. Nehledě na to, že sama Nicky je motivací k nezaplacení.

 

tersk20

Nicky si mě získala tím, že je odlišná. Líbí se mi, jak její cviky můžete aplikovat kdekoliv a nemusíte se hodiny trápit ve fitku. Líbí se mi její kreativita, kterou přináší s každým novým videem na „nickynellowvideo“, podle kterých se hodně inspiruji. Pomůcky, které používá, jsou dostupné všude a nestojí skoro nic, takže pro někoho, kdo nechce utrácet za roční permici ve fitku, mi to přijde více než skvělé! Líbí se mi také to, že je svá a nepůsobí namyšleně a povrchně tak jako mnoho fitness holek na instagramu. A nesmím zapomenout na to jak skvěle výsledky a postavu má! A v neposlední řadě to, jak se snaží vyhovět každému a neúčtuje si tisíce za tréninkové plány! Více takových inspirativních lidí jako Nicky.

 

valentovadouskova

Tak sedmý týden a dnes nohy a já mokrá nejspíš úplně všude, ač to někdy vypadá, že to bude pohodička trénink, tak zdání klame a i když někdy už nemůžu, tak jsem z plánu nadšená a děsně mě baví. Asi na konci nebudu mít tak úžasnou proměnu, jako některé holčiny mají po 8 týdnech, ale to vůbec nevadí, já pojedu dál, v půlce plánu jsem si nechala spočítat, kolik bych toho měla denně sníst a jak jsem vždy tušila, tak jsem jedla málo, takže i když jsem poctivě cvičila a jedla dejme tomu zdravě tak váha pořád stejná. Ale teď se cítím fakt dobře, děkuji za super cvičení.

 

denisakriv

Dylan spinká, tak já jdu máknout. Po Natym jsem díky plánům dala dolů přes 20 kg, takže teď se k plánům ráda vracím.

 

Aneta

Tréninkové plány od Nicky Nellow mě dostaly. Cvičím teprve par dnů ale už to je můj rekord. Cvičení mě hlavně strašně baví, i když mě to bolí. Mám v plánu po uplynutí 8 týdnu začít hezky od začátku. Určitě doporučuju, já hlavně miluju tabulky a tady si je stačí jen vytisknout a každý den si můžete odškrknout udělané cviky. Cítím že sem si konečně našla to svoje, cvičení z domova mi naprosto vyhovuje!

 

Nikola

Děkuji <3

 

Petra

Děkuji <3

 

Hanka

 

 

Barbora

 

navigation-in menu