Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Nejčastější otázky

 

Jak provést objednávku?

Celým procesem objednávky na našem e-shopu Vás provedeme na stránce „Jak nakupovat?“.

 

Za jak dlouho po zaplacení objednávky mi bude e-book doručen?

Po zaplacení Vaší objednávky ještě trvá nějakou dobu, než Vaši platbu přijmeme. To, za jak dlouho k nám vaše platba dorazí, závisí na tom, jaký druh platby jste zvolili, nejdéle však 48 hodin. Poté, co vaši platbu zaevidujeme, Vám e-book ihned zašleme, nejpozději však do 72 hodin. Doba za jak dlouho Vám tedy e-book dorazí je maximálně 3 dny od připsání platby na náš účet + doba než nám Vaše platba dorazí.

 

Co dělat, když jsem zaplatil/a a stále mi nepřišel e-mail s odkazy ke stažení?

Nejprve prosím zkontrolujte, zdali jste zadali správný e-mail (tečky, znaky a veškeré náležitosti vaší e-mailové adresy) a vaše platba proběhla v pořádku (správně zadaný variabilní symbol, dostatek financí na vašem účtu apod.). Pokud je na vaší straně vše v pořádku, potom nás prosím neprodleně kontaktujte na tomto e-mailu: info@nickynellow.cz a situaci společně dořešíme k Vaší spokojenosti.

 

Co když zadám e-mail do objednávky špatně?

Pokud zjistíte, že e-mail, který jste zadali do objednávky je uveden špatně, prosím neprodleně nás kontaktujte. Pokud nás budete kontaktovat s velkým časovým odstupem, nemusí být na Vaši reklamaci brán zřetel.

 

Můžete mi e-book zaslat v tištěné formě?

S ohledem na to, že se specializujeme na čistě elektronicky dostupné tzv. „e-booky“, není možné, abychom Vám váš e-book fyzicky zaslali. E-booky zasíláme cestou e-mailu, ve kterém naleznete odkaz ke stažení. Nicméně naše e-booky jsou ve formátu PDF a vždy v dostatečném rozlišení, abyste si je mohli doma pohodlně vytisknout. Vytištěním kopie pro své vlastní účely neporušujete žádná autorská práva. Výhodou toho je, že oproti fyzické verzi jsme vám e-book v elektronické podobě schopni doručit během několika hodin a vy jej s sebou můžete mít kdekoliv.

 

Jaký je rozdíl mezi Kompletem 1 a Kompletem 2?

Komplet e-booků č. 1, skládající se z e-booků „Zadek a Nohy“, „Břicho“ a Jídelníčku č. 1 je určen pro osoby, které se cvičením začínají nebo jsou mírně pokročilí. Frekvence a náročnost cviků jsou nastaveny tak, abyste je zvládli bez větších problému i pokud nemáte s cvičením žádnou předchozí zkušenost, což ale nijak neovlivňuje jejich účinnost, a proto je doporučujeme i lidem, kteří například navštěvují fitness, ale jejich časové dispozice jim to nedovolují, a tak by rádi cvičili doma.

Komplet e-booků č. 2, skládající se z e-booků „Zadek a Nohy“, „Břicho“ a Jídelníčku č. 2 je určen pro osoby, které již úspěšně docvičily e-booky z kolekce Kompletu č. 1, či pouze některý z nich. Obsahují cviky s náročností a frekvencí takovou, aby plynule navázala na předchozí cvičení. Rovněž tyto plány doporučujeme těm, kteří již mají s cvičením delší zkušenost a chtějí rovnou začít na vyšším levelu.

 

Mohu zakoupený e-book vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodů jako je tomu u fyzického zboží?

Vzhledem k tomu, že e-book je nehmotným produktem, není toto bohužel možné. Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách.

 

Jak dlouho budou fungovat odkazy ke stažení, které jsem obdržel/a v e-mailu?

Z technických a bezpečnostních důvodů tyto odkazy čas od času obměňujeme, a tak důrazně doporučujeme si e-booky stáhnout ihned po obdržení e-mailu s odkazy ke stažení.

 

Co když jsem si e-booky nechtěně smazal/a a již nemám e-mail s odkazem.

V takovém případě jsme ochotni Vám e-book zaslat do 150 dní od provedení nákupu znovu, nicméně musíte nám prokázat, že osobou, která za e-book zaplatila, jste opravdu vy. Nejlépe výpisem z účtu, kde je uvedena platba za objednávku e-booku. kontaktujte na e-mailu: info@nickynellow.cz

 

Mohu si po koupi některého e-booku, tento nechat vyměnit za jiný s případným doplatkem nebo vrácením rozdílu ceny?

Toto bohužel není možné, naše e-booky prodáváme buďto jako komplety nebo jednotlivě. Po doručení e-booků již není možné provádět změnu. Pokud ještě nebyl e-book doručen, je možné nás kontaktovat na e-mailu: info@nickynellow.cz a požádat o změnu v objednávce. Pokud nevíte, který e-book je pro vás ten správný, podívejte se pozorně na jejich popis, pokud si i tak nebude jisti, neváhejte nás požádat o radu na výše uvedeném mailu.

 

navigation-in menu