Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Nejčastější otázky

 

Jak provést objednávku?

Celým procesem objednávky na našem e-shopu Vás provedeme na stránce „Jak nakupovat?“.

 

Za jak dlouho po zaplacení objednávky mi bude e-book doručen?

Po zaplacení Vaší objednávky ještě trvá nějakou dobu, než Vaši platbu přijmeme. To, za jak dlouho k nám vaše platba dorazí, závisí na tom, jaký druh platby jste zvolili, nejdéle však 48 hodin. Poté, co vaši platbu zaevidujeme, Vám e-book ihned zašleme, nejpozději však do 72 hodin. Doba za jak dlouho Vám tedy e-book dorazí je maximálně 3 dny od připsání platby na náš účet + doba než nám Vaše platba dorazí.

 

Co dělat, když jsem zaplatil/a a stále mi nepřišel e-mail s odkazy ke stažení?

Nejprve prosím zkontrolujte, zdali jste zadali správný e-mail (tečky, znaky a veškeré náležitosti vaší e-mailové adresy) a vaše platba proběhla v pořádku (správně zadaný variabilní symbol, dostatek financí na vašem účtu apod.). Pokud je na vaší straně vše v pořádku, potom nás prosím neprodleně kontaktujte na tomto e-mailu: info@nickynellow.cz a situaci společně dořešíme k Vaší spokojenosti.

 

Co když zadám e-mail do objednávky špatně?

Pokud zjistíte, že e-mail, který jste zadali do objednávky je uveden špatně, prosím neprodleně nás kontaktujte. Pokud nás budete kontaktovat s velkým časovým odstupem, nemusí být na Vaši reklamaci brán zřetel.

 

Můžete mi e-book zaslat v tištěné formě?

S ohledem na to, že se specializujeme na čistě elektronicky dostupné tzv. „e-booky“, není možné, abychom Vám váš e-book fyzicky zaslali. E-booky zasíláme cestou e-mailu, ve kterém naleznete odkaz ke stažení. Nicméně naše e-booky jsou ve formátu PDF a vždy v dostatečném rozlišení, abyste si je mohli doma pohodlně vytisknout. Vytištěním kopie pro své vlastní účely neporušujete žádná autorská práva. Výhodou toho je, že oproti fyzické verzi jsme vám e-book v elektronické podobě schopni doručit během několika hodin a vy jej s sebou můžete mít kdekoliv.

 

Jaký je rozdíl mezi Kompletem 1 a Kompletem 2?

Komplet e-booků č. 1, skládající se z e-booků „Zadek a Nohy“, „Břicho“ a Jídelníčku č. 1 je určen pro osoby, které se cvičením začínají nebo jsou mírně pokročilí. Frekvence a náročnost cviků jsou nastaveny tak, abyste je zvládli bez větších problému i pokud nemáte s cvičením žádnou předchozí zkušenost, což ale nijak neovlivňuje jejich účinnost, a proto je doporučujeme i lidem, kteří například navštěvují fitness, ale jejich časové dispozice jim to nedovolují, a tak by rádi cvičili doma.

Komplet e-booků č. 2, skládající se z e-booků „Zadek a Nohy“, „Břicho“ a Jídelníčku č. 2 je určen pro osoby, které již úspěšně docvičily e-booky z kolekce Kompletu č. 1, či pouze některý z nich. Obsahují cviky s náročností a frekvencí takovou, aby plynule navázala na předchozí cvičení. Rovněž tyto plány doporučujeme těm, kteří již mají s cvičením delší zkušenost a chtějí rovnou začít na vyšším levelu.

 

Mohu zakoupený e-book vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodů jako je tomu u fyzického zboží?

Vzhledem k tomu, že e-book je nehmotným produktem, není toto bohužel možné. Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách.

 

Jak dlouho budou fungovat odkazy ke stažení, které jsem obdržel/a v e-mailu?

Z technických a bezpečnostních důvodů tyto odkazy čas od času obměňujeme, a tak důrazně doporučujeme si e-booky stáhnout ihned po obdržení e-mailu s odkazy ke stažení.

 

Co když jsem si e-booky nechtěně smazal/a a již nemám e-mail s odkazem.

V takovém případě jsme ochotni Vám e-book zaslat do 150 dní od provedení nákupu znovu, nicméně musíte nám prokázat, že osobou, která za e-book zaplatila, jste opravdu vy. Nejlépe výpisem z účtu, kde je uvedena platba za objednávku e-booku. kontaktujte na e-mailu: info@nickynellow.cz

 

Mohu si po koupi některého e-booku, tento nechat vyměnit za jiný s případným doplatkem nebo vrácením rozdílu ceny?

Toto bohužel není možné, naše e-booky prodáváme buďto jako komplety nebo jednotlivě. Po doručení e-booků již není možné provádět změnu. Pokud ještě nebyl e-book doručen, je možné nás kontaktovat na e-mailu: info@nickynellow.cz a požádat o změnu v objednávce. Pokud nevíte, který e-book je pro vás ten správný, podívejte se pozorně na jejich popis, pokud si i tak nebude jisti, neváhejte nás požádat o radu na výše uvedeném mailu.

 

navigation-in menu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení