Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Odporové gumy a zátěže

 Kondiční zátěže na zápěstí a kotníky doporučuji pořídit ZDE

zaateze

Chtěla bych poděkovat všem, kdo si zakoupili mé odporové gumy od WO club. V období od 1.1.2018 do 27.3.2023 se jich prodalo krásných 2 400 ks. 

 

WhatsApp Image 2023-05-23 at 09.56.06

 
 
 
Na WO Clubu aktuálně nejsou mé odporové gumy skladem. Doporučuji ty od msimoness, které naleznete výše a navíc jsem vám k nim domluvila slevu s kódem Nicky. 
 
 

HI-61 (1)
Pokud  už máte zakoupený můj tréninkový plán a nebo sledujete má cvičící videa na mém druhém instagramu : @nickynellowvideo tak jistě víte, že dost často používám odporové gumy ke cvičení na dokonalý zadeček. 
Rozhodla jsem se tedy společně se společností WO Club vytvořit edici odporových gum, které nesou mé jméno a jsou tak dokonalým doplňkem ke cvičení mých plánů. Díky těmto gumám opravdu efektivně zapojíte hýžďové svaly. Gumy používám zejména proto, abych docílila opravdu dokonalého pozadí. Až s gumama začnete cvičit tak teprve pochopíte, proč je mám tak moc ráda. Věřte, že cvičení zadečku s gumama ten zadeček opravdu ucítíte. Výhodou gum je také to, že si je můžete vzít kdykoliv a kdekoliv s sebou. Součástí balení je i pytlíček, aby jste si mohli svou gumu vzít vždy pohodlně sebou.

Gumy jsou široké 50mm a dlouhé 60cm se třemi různými odpory:

žlutá - LIGHT - 7kg - 0,8mm

růžová - MEDIUM - 11kg - 1,1mm

fialová - HEAVY - 15kg - 1,4mm

 
 
 
 
woclub
 
 
 
 
 
V rámci této spolupráce jsem pro WO club blog udělala i menší rozhovor, který si můžete přečíst ZDE.
 
Níže můžeš mrknout na video a obrázky z mého focení s těmito gumami.
 
 

Tady jsem Vám připravila ukázkový trénink s odporovou gumou. Věřím že se Vám bude líbit. Tak s chutí do toho. Doporučuji dát si tři kola za sebou.

SQUATS WITH BAND

 
 Gumu nasadíme nad kolena, viz obrázek. Rozkročíme nohy zhruba do úrovně ramen. Špičky do stran, zpevníme záda. Jdeme hluboce dolů. Špička nepřesahuje koleno. Kolena jdou hezky od sebe a patu držíme na zemi. S nádechem klesáme dolů, s výdechem směrem nahoru.

SQUAT SIDE KICK WITH BAND

 
 Nejprve si dáme gumičku, viz obrázek. Nohy si rozkročíme zhruba do úrovně ramen. Špičky vytočíme do stran směrem ven. Zpevníme záda. Jdeme dolů do klasického dřepu. Dbáme na to, aby koleno nešlo přes špičku. S nádechem provádíme dřep. S výdechem jdeme nahoru a zvedáme nohu do strany.
 
 

SIDE LIFT R&L WITH BAND 15 NA KAŽDOU NOHU

 
 Nejprve si nasadíme gumu, viz obrázek. Potom si lehneme do polohy na bok, kdy se opřeme o loket s nataženýma nohama. Nohu vždy s výdechem zvedáme směrem ke stropu, s nádechem vracíme zpátky dolů. Tělo držíme vzpřímené. Tento cvik opakujeme na obě nohy.
 

 

LUNGES WITH BAND

 
 Nasadíme si gumu vz. foto. Záda jsou rovná, břišní svalstvo je zpevněné. Ve spodní pozici jsou kolena v úhlu 90 stupňů. Koleno přední nohy nepřesahuje špičku přední nohy.
 
 
 
 
 
navigation-in menu