Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Proměny

Na této stránce bych Vám ráda ukázala proměny dívek a žen, které se rozhodly pro hubnutí a tvarování postavy právě s mými tréninkovými plány. Proměny těchto krásných dam jsou většinou za 8 týdnů, tedy za dobu, po jakou se plány cvičí, některé však i za dobu kratší (více v samotných textech). Nesmírně mě těší, jak jsou moje dámy do cvičení zapálené a jak velký kus práce každá z nich odvedla a touto cestou se chci o tyto fotografie i příběhy a o jejich veliké úspěchy podělit s Vámi.
Snad Vás jejich proměny inspirují k zakoupení plánů, k jejich odcvičení a budete další dámou, která se zařadí zde, mezi úspěšné a spokojené zákaznice.

 b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7Tyto a mnoho dalších proměn najdeš také na mém facebooku

 
 

Žaneta

Ahoj, chtěla bych ti poslat také mou proměnu. Koupila jsem si tvé e-booky a moc mi to pomohlo na cvičení doma. Musím se přiznat, že jsem nebyla tak poctivá jako všechny tvé ostatní proměny, ale potřebovala jsem nějaké rady. Nevěděla jsem jak doma cvičit a díky tvým bookum mám v hlavě plno cviků, které ráda cvičím a taky -15kg. Máš to krásně spracované a vysvětlené. Takže, i když jsem nejela poctivě tak mi to dost pomohlo a hlavně ty sama a tvoje krásná postava mě motivuje. Děkuju moc!

 
 
   
 
 
 
 

KATERINA P

Podle těchto plánu jsem cvičila několik měsíců a jsem s nimi velmi spokojená. Plán je přehledný obsahuje ukázky, jak cviky správně cvičit. Ze začátku se cvičilo poměrně hůř, ale tělo si zvyklo. Můžu všem jen doporučit.

 

NIKI P

Ahoj, zasílám mou proměnu po zakoupení tvého plánu. Je to už trochu déle, co jsem si ho koupila, měla jsem menší pauzy, ale ve směs furt pokračuju a furt se snažím cvičit. Jsem ráda, že jsem změnila můj životní styl. Posílám foto před a po. Bohužel jsem nenašla už ty samé plavky, ale snad i tohle bude stačit. Každopádně nepřestávej s tím, co děláš. Je to super! A přeju ti hezký den

 

MARKY V

Snažila sem se fotky před najít v co nejlepší kvalitě , protože když jsem se svými tehdy 102 kg začínala cvičit a jet dle plánu , všechny fotky sem promazala a teď sem je musela stahovat různé z messengeru. Dnes se 71 kg mne to trosku mrzí ,ze sem se před tím nefotila více. Děkuji za vše a přeji krásný den

 
 

VERONIKA P

Ahoj Nikčo, posílám svou proměnu po 8 měsíčním cvičení s tebou, byla to velká dřina, která ale stála za to. Jsi pro mě velkou inspirací a moc děkuji za tuhle úžasnou změnu, bez tebe bych se ani nikdy neodhodlala cvičení bylo super, jednoduché a zabere maximálně hodinku času. Když vidím takovou změnu jsem šťastná a určitě budu cvičit dále, děkuji

 

DENISA K

Posílám fotky před a po odcvičení plánů + 2 fotky jak jsem vypadala, když jsem Vaše plány poprvé pořídila Denisa K

BARBORKA

(plán odcvičen 2x) ahoj posielam moju premenu po odcviceni plánu. Mám upravenú aj stravu a výsledky sú vidieť. Neni to este niečo mega ale mňa to teší a motivuje a pokračujem ďalej. Dakujem ti tvoje plány sú super nakopli ma a mňa to začalo baviť! 

DAJA

Dobrý den,Nicky chtela jsem moc poděkovat za plan,ze jste mi byla motivaci a baví me to,jsem 4.mesice po porodu druhé dcery a jedu presne podle plánu a vysledky jsou myslim vidět.Jedu 5.tyden v po začínám 6. Takze moc dekuji,urcite objednam druhy,krasny víkend a moc diky.

 
navigation-in menu