Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Proměny

Na této stránce bych Vám ráda ukázala proměny dívek a žen, které se rozhodly pro hubnutí a tvarování postavy právě s mými tréninkovými plány. Proměny těchto krásných dam jsou většinou za 8 týdnů, tedy za dobu, po jakou se plány cvičí, některé však i za dobu kratší (více v samotných textech). Nesmírně mě těší, jak jsou moje dámy do cvičení zapálené a jak velký kus práce každá z nich odvedla a touto cestou se chci o tyto fotografie i příběhy a o jejich veliké úspěchy podělit s Vámi.
Snad Vás jejich proměny inspirují k zakoupení plánů, k jejich odcvičení a budete další dámou, která se zařadí zde, mezi úspěšné a spokojené zákaznice.

 Tyto a mnoho dalších proměn najdeš také na mém facebooku

 
 

Žaneta

Ahoj, chtěla bych ti poslat také mou proměnu. Koupila jsem si tvé e-booky a moc mi to pomohlo na cvičení doma. Musím se přiznat, že jsem nebyla tak poctivá jako všechny tvé ostatní proměny, ale potřebovala jsem nějaké rady. Nevěděla jsem jak doma cvičit a díky tvým bookum mám v hlavě plno cviků, které ráda cvičím a taky -15kg. Máš to krásně spracované a vysvětlené. Takže, i když jsem nejela poctivě tak mi to dost pomohlo a hlavně ty sama a tvoje krásná postava mě motivuje. Děkuju moc!

 
 
   
 
 
 
navigation-in menu