Nový tréninkový plán FULL BODY. Kupuj právě teď.

Zpracovaní osobních údajů v rámci soutěže

Prohlašení o zpracovaní osobních údajů v rámci soutěže:

Účastí v této soutěži souhlasím s tím, že mé osobní údaje, tedy jméno a příjmení, fotky mnou do soutěže zaslané a textový projev, který ke své proměně do soutěže přiložím budou zpracovány a uchovaný správcem Nikol Kičmerovou (Nicky Nellow fitness e-shop) se sídlem Dolní Domaslavice 277, IČ: 06653731,  (příp. jeho zaměstnanci) a to k budoucím marketingovým účelům. Souhlasím, že tyto osobní údaje mohou být použity v marketingových kampaních a mohou být rovněž zveřejněny na webových stránkách www.nickynellow.cz či použity v propagačních materiálech a to i na sociálních sítích, veřejných prostrancvích a jiných místech pro reklamu běžně požívaných.

Tento souhlas platí na dobu neurčitou avšak maximálně do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány. Takovýto požadavek může zaslat buďto poštou na výše uvedenou adresu nebo e-mailem na e-mailovou adresu info@nickynellow.cz.

Sumarizované údaje z této soutěže mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Pokud Vás zajímá jak s vašimu údaji nakládáme v souladu s novou směrnicí GDPR dle EU, vice informací naleznete ZDE.

navigation-in menu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení